Prodej nemovitosti


Jak probíhá spolupráce se mnou při prodeji nemovitosti?1. Schůzka

Nejdřívě potřebuji znát Vaši představu. Kdy potřebujete mít nemovitost prodanou? Jaká by měla být ideální prodejní cena? Existují nějaké obavy? Všechno spolu probereme. Potom teprve příjdou na řadu technické údaje ohledně nemovitosti. 

Tato schůzka trvá 1-2 hodiny. Zažil jsem i delší, kolem 3 hodin, ale to jen výjimečně :)

Do e-mailu Vám potom zašlu krátké shrnutí z této schůzky.


2. Strategie

Vždy je důležité mít plán. Dohodneme se, jakým způsobem se bude nemovitost nabízet, jaké budou jednotlivé kroky na počátku i v průběhu prodeje. 


3. Příprava nemovitosti

Většinou se jedná o výmalbu, úpravu zahrady, částečné nebo úplné vyklizení apod. Důležitý je i tzv. HOMESTAGING. Cílem Homestagingu je jednoduše odosobnění nemovitosti a zvýšení její atraktivity. 


4. Prezentace

Jakmile máme nemovitost nachystanou, pustíme se do prezentace. Fotografie od profíka jsou základ. Já ještě dělám 3D prohlídky, které považuji za jeden z nejlepších nástrojů při prodeji.


5. Inzerce a oslovení klientely

Ve většině případů mám na nemovitost poptávku. Proto nejdříve oslovuji svou klientelu. 

Inzeruji na zhruba 3Oti serverech, kde zakázky pravidelně topuji.

 K inzerci dále používám  facebookévé stránky.

Na Instagramu a Facebooku potom ještě platím reklamu.

 Všechny zakázky také sdílím s kolegy makléři.


6. Prohlídky

Pokud k sobě máme dostatečnou důvěru, budu rád, když prohlídky necháte v mé režii. Alespoň tak ušetříte svůj čas a já budu mít více prostoru na svou práci :)

Po telefonu zjistím, jakým způsobem zájemci chtějí koupi financovat. Pokud hypotečním úvěrem, tak se mnou na prohlídku přijde i můj privátní finanční poradce Petr Němec.


7. Finále

Až najdeme kupce, sepíše se závazná trojstranná rezervační smlouva. Kupní smlovy a úschovu zařizuje můj právník. 


8. Poprodejní servis

S lidmi komunikuji i po prodeji. Pokud Vás bude něco zajímat nebo si nebudete něčím jistí, klidně volejte:). Žádná otázka není zbytečná a rád Vám poradím.