Pronájem nemovitosi


                           Jak probíhá spolupráce se mnou?


1. Schůzka

Technické informace ohledně nemovitosti jsou až na druhém místě. Nejdříve potřebuji znát Vaši představu ohledně ideálního nájemníka, o ceně, kdy je možné se nastěhovat a tak dále. Tady probereme i Vaše příadné obavy, otázky ohledně smluv i má doporučení. 


2. Prezentace

Skvělá prezentace je základ. Kromě kvalitních fotografií nově dělám i v některých případech 3D virtuální prohlídky. Je to nedocenitelný nástroj. Zájemci jsou z toho nadšení.  Mohou Vaši nemovitost projít ještě před samotnou prohlídkou v klidu, doma u kávy, takže je nic nepřekvapí. 


3. Propagace

Nejdřívě oslovuji mou klientelu. K inzerci používám asi 30 serverů. Pravidelně inzeráty topuji. Dále mi skvěle funguje Facebook. S kolegou Němcem také posíláme každou nemovitost do e-mailu více než 600 lidem. 


4. Prohlídky

Ještě před prohlídkou telefonicky ověřím, jestli zájemce splňuje naše požadavky.

Pokud k sobě máme dostatečnou důvěru, budu rád, když prohlídky necháte v mé režii. Alespoň tak ušetříte svůj čas a já budu mít více prostoru na svou práci :))


5. Ideální nájemník a prověření

V momentě, kdy najdeme našeho ideálního nájemníka, je potřeba se ještě ujistit a nájemníka prověřit.

Vždy ověřuji exekuční, insolvenční i trestní rejstříky, exekutorské desky, registry dlužníků u některých pojišťoven atd. Pokud bude vše tak, jak má být, můžeme do finále.


6. Finále

Potom jen stačí nachystat smlouvy. Všechno nachystám a oběma stranám pošlu do emailu upravené smlouvy s vyznačenými důležitými body. Klidně to můžeme prokonzultovat osobně, někdy to tak dělám. 

Pak už jen stačí sepsat předávací protokol. Ten obsahuje všechny stavy energií. Já k protokolu dělám ještě spoustu fotek, které následně pošlu do e-mailu oběma stranám. Možná Vám to příjde hodně, ale vyhnete se do budoucna případným nepříjemnostem. 


7. Jsme pořád v kontaktu

Po dobu trvání pronájmu jsem oběma stranám k dispozici. Většinou se s lidma domlouvám na kontaktování každý měsíc. Mám i klienty, kterým volám jednou za 2 měsíce, vše je na dohodě. 

Jen chci mít jistotu, že je všechno tak, jak má být :))